Rozbalit služby

Digitální tisk i pro ty nejnáročnější aplikace
Vysoké rozlišení, různé materiály i soutisk

Do našich digitálních tiskáren používáme UV vytvrditelné inkousty pro tisk vizuálně náročných aplikací s jemnými detaily a obrázků ve fotografické kvalitě, ve vysokém rozlišení až 1 440 DPI. Digitální tisk realizujeme na celou řadu materiálů, jako je plátno v rámu, keramické dílce či dřevěné výrobky.

Především jsou to ale plastové desky různého chemického složení a povrchů. Díky mikronové přesnosti stroj nabízí dokonalý soutisk vícenásobných přetisků, pro dosažení vyšší denzity tisku. To lze využít například při potisku transparentních desek, filmů či backlit materiálů.

Tiskneme až po okraj

S našimi digitálními tiskárnami lze tisknout od kraje po kraj, bez prázdných rámů okolo motivu, takže je možné potisknout i složité tvary po výseku až do kraje. Barvy mají vysokou trvanlivost i v exteriéru, kde vydrží minimálně 2 roky. Potiskneme pro vás plast, samolepky, papír, karton, dřevo, překližku, hliník, plexisklo či molitan.

Tiskneme i bílou barvou

Tiskneme jak ve standardních barvách, tak i v barvách netradičních, jako je v poslední době velmi žádaná bílá barva.

Využíváme nejen našich zkušeností, ale také profesionálního strojů Fuji a Durst s mikronovou přesností a kvalitním inkoustem, díky kterým potiskneme i velmi složité tvary.